Zakup kotka

dwa.JPG

Kotki opuszczające naszą hodowlę są odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane oraz poddane zabiegowi kastracji. Do nowych domków odchodzą w wieku 14 – 16 tygodni, kiedy są samodzielne (korzystają z kuwety, jedzą pokarm mokry, w tym mięso). Zabiorą ze sobą: książeczkę zdrowia z odpowiednimi wpisami, 5-pokoleniowy rodowód (wydany przez Polski Związek Felinologiczny) oraz wyprawkę.

Rezerwacja konkretnego kotka następuje po wpłaceniu zadatku, po otrzymaniu którego wybrany kotek jest zarezerwowany dla przyszłego właściciela (co potwierdzane jest przez nas drogą e-mailową). Przyszłym domkom, do czasu odebrania od nas maluszka, wysyłamy zdjęcia i filmiki, aby przyszli właściciele widzieli jak ich kotek się rozwija, czy zachowuje. Duży nacisk kładziemy na socjalizację naszych maluszków.
Istnieje możliwość obejrzenia u nas dostępnych kociaków w hodowli i wybranie konkretnego kotka, po wcześniejszym umówieniu się.  Można także wysłać do nas wiadomość e-mail na adres: hodowla.cymofan@gmail.com ze swoimi pytaniami – odpowiemy na nie w jak najszybszym terminie. Nie odpowiadamy na anonimowe e-maile oraz nie sprzedajemy kociaków bez rodowodu.

Cena kotka w opcji do hodowli jest ustalana indywidualnie z zainteresowanym hodowcą.

Z każdym nabywcą kotka, podpisywana jest umowa kupna. Zawsze służymy pomocą właścicielom naszych maluszków i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie (jeżeli tylko tego oczekują). 

Prosimy o przemyślane decyzje związane z zakupem kociaka, ponieważ nie ma możliwości przyjęcia go ponownie do hodowli. Jeżeli, po wpłaceniu zadatku na poczet zakupu kotka, stwierdzicie Państwo, że podjęliście niewłaściwą decyzję – przedpłata nie podlega zwrotowi. Jeśli natomiast, z naszej winy, nie otrzymacie zarezerwowanego kotka, zadatek zostanie zwrócony w całości lub zostanie Państwu zaproponowany inny (dostępny) maluszek.