Zakup kotka

dwa.JPG

Kotki opuszczające naszą hodowlę są odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane oraz poddane zabiegowi kastracji. Do nowych domków odchodzą w wieku 13 – 15 tygodni, kiedy są samodzielne (korzystają z kuwety, jedzą pokarm mokry i suchy). Zabiorą ze sobą: książeczkę zdrowia z odpowiednimi wpisami, 5-pokoleniowy rodowód (wydany przez Polski Związek Fenologiczny) oraz wyprawkę.

Rezerwacja konkretnego kotka następuje po wpłaceniu zaliczki, po otrzymaniu której wybrany kotek jest zarezerwowany dla przyszłego właściciela (co potwierdzone jest droga e-mailową). Istnieje możliwość obejrzenia u nas dostępnych kociaków w hodowli i wybranie konkretnego kotka, po wcześniejszym umówieniu się.  Można także wysłać do nas wiadomość e-mail na adres: hodowla.cymofan@gmail.com ze swoimi pytaniami – odpowiemy na nie w jak najszybszym terminie. Nie odpowiadamy na anonimowe e-maile oraz nie sprzedajemy kociaków bez rodowodów.

Cena kotka w opcji do hodowli jest ustalana indywidualnie z zainteresowanym hodowcą.

Z każdym nabywcą kotka, podpisywana jest umowa kupna.

Prosimy o przemyślane decyzje związane z zakupem kociaka, ponieważ nie ma możliwości przyjęcia go ponownie do hodowli. Jeżeli, po wpłaceniu zaliczki na poczet zakupu kotka, stwierdzicie Państwo, że podjęliście niewłaściwą decyzję – zaliczka nie podlega zwrotowi. Jeśli natomiast, z naszej winy, nie otrzymacie zarezerwowanego kotka, zaliczka zostanie zwrócona w całości lub zostanie Państwu zaproponowany inny (dostępny) maluszek.